Контакты

Официальное представительство МММ-2011. Украина.
+38 (096) 501-51-26,  +38 (050) 475-61-63,  ukr.mmm2011

РЕГИСТРАЦИЯ В МММ-2011

Официальный сайт МММ-2011. Сайт Сергея Мавроди http://sergey-mavrodi.com/ . Зеркала : http://sergey-mavrodi.ms/, http://mavrodi-mmm-2011.com/
(Мы являемся официальной, проверенной и авторизированной ячейкой, см. №7 http://sergey-mavrodi.com/usersblogs/ )

Новости

Акции

Статьи

Последние вопросы

Обращение украинских участников к премьеру Азарову. Относительно краха МММ-2011

Печать

Відкрити лист до Прем‘єр-міністра України
Миколи Яновича Азарова

Шановний Миколо Яновичу! 18 травня вітчизняні засоби масової інформації оприлюднили лист Голови Національної комісії з регулювання ринку фінансових послуг А.Стесевського, у якому містилися рекомендації щодо боротьби проти фінансових пірамід. Це стало початком брутальної інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію "МММ – 2011", піком якої стали відверто брехливі заяви про нібито крах фінансової піраміди. Брудні інсинуації, які використовуються нашими опонентами викликають почуття образи і обурення у лавах учасників нашої системи, яка, між іншим, є формою добровільної співпраці громадян, а отже є елементом громадянського суспільства.

Шановний Миколо Яновичу! Як громадяни України ми, безперечно, високо цінуємо Ваше звитяжне прагнення всіляко покращити життя Українського народу та не менш щире бажання захистити нас – громадян України від всіляких шахраїв та пройдисвітів. Безумовно, захист інтересів громадян є прямим обов‘язком обраної народом влади. Але не варто забувати, що влада у правовій державі, мусить керуватися у своїх діях виключно законом, а не симпатіями чи антипатіями чиновників, нехай навіть таких високоповажних та високопоставлених як А.Стесевський. Тим більше не годиться представникам влади дезінформувати суспільство, тавруючи велику кількість наших співгромадян, які є учасниками "МММ –2011", клеймом або негідників, або дурнів, спираючись виключно на власні припущення і підозри.

Шановний Миколо Яновичу! Ми не просимо Вас припинити інформаційну кампанію проти нашої системи, але ми вимагаємо проводити цю кампанію чесно, використовуючи лише достовірні факти, а не підступну брехню. У свою чергу, ми готові надати будь-яку інформацію, стосовно нашої системи, бо нам нема що приховувати ані від суспільства, ані від влади. Більше того, пропонуємо Вам особисто стати учасником "МММ – 2011" і на власному досвіді переконатися, що все всім платиться, а наша система є не "збіговиськом шахраїв та дурнів", як вважають наші критики, а системою, яка об‘єднує свідомих громадян, готових допомагати одне одному і узгоджено діяти заради спільного блага.

Вся информация, размещенная на данном веб-сайте, предназначена только для персонального пользования и не подлежит дальнейшему воспроизведению и/или распространению в какой-либо форме, иначе как с письменного разрешения МММ-2011.